KURUMSAL
Hakkımızda

Başta Eczaneler olmak üzere kobilere; Bilgisayar ve çevre birimlerini kapsayan bakım anlaşmaları, yazılım ve donanım ürünleri satışı ve desteğinin yanı sıra, bilgisayar ve elektronik temelli otomasyon projeleri konularında çalışmaktayız.

  ELEKTROMER, ECZANEM Eczane Otomasyonu ve BAYT ENTEGRE, NBYS Aile Hekimliği Programları Yetkili Satış ve Eğitim Destek Bayisidir.Yüksek Teknolojinin sağladığı her türlü yeniliği yakından takip eden ELEKTROMER, NCOMPUTING ürünlerinin satış ve destek organizasyonunu yürütmektedir.

Başta eczaneler olmak üzere, pek çok farklı sektörden müşterilerimize hem teknik hem de yazılım konularında eksiksiz çözümler sunmaktayız. İzmir merkez başta olmak üzere, çevre illeride içerisine alan çok geniş bir bölgeye satış ve sevis hizmeti sunabilme özelliğine sahibiz.

Değişen ihtiyaçlar ve gelişen teknolojik ürünleri sürekli inceleyerek değerli müşterilerimizin kullanımına sunmayı amaçlamaktayız. Bu amaçla paket programlarının yanında özel yazılımlar ve bu yazılımlarla entegre şekilde kullanılabilecek pos, el terminali, akıllı kartlar gibi hayatı kolaylaştıran pek çok ürünü proje şeklinde kullanıma sunmaktayız.

 

Sizde yeni bir sistem kurmak veya mevcut sisteminizi nasıl daha işler hale getirebilirimi düşünüyorsanız; bize ulaşın..